spotkania i imprezy

Konkurs na Eco Choinkę rozstrzygnięty!

W nastrojowy i otulony szadzią wtorek 30 grudnia 2014r. Gospodarstwo Pszczelarskie "Miody Bartkowiaka" miało przyjemność gościć na koncercie muzycznym dzieci z Ogniska Muzycznego oraz na rozstrzygnięciu konkursu na Eco Choinkę, zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury GOK Komorniki Pracownia Plastyczna. 

Co dać w prezencie na święta?

W poszukiwaniu odpowiedzi na to ważne pytanie staje każdy, kto obchodzi ważne święta, rocznice, imieniny czy urodziny. Jakże często wpadamy rozgorączkowani do Empiku, błądząc rozbieganym wzrokiem po kolorowych okładkach książek, estetycznych gadżetach kulinarnych czy obwolutach płyt CD? Często? Bardzo często? Za często?

Miód na zdrowie - odwiedź Weekend Eko!

Miód na grudzień, miód na prezent, miód na piernik i na zdrowie! Tak możemy zakrzyknąć z zapałem, bo już od jutra, 19 grudnia będzie można nas spotkać w Galerii Handlowej 'Malta' w Poznaniu. Będziemy tam aż do niedzieli, do późnego wieczoru 21 grudnia. 

Szukasz czegoś zdrowego. Lubisz miód. Kochasz pierniki i szukasz miodu do pierników.

 

Terra Madre Day 10 grudnia 2014

Terra Madre Day to wyjątkowy dzień, obchodzony na całym świecie przez członków lokalnych społeczności Slow Food. W tym roku hasłem przewodnim tej uroczystości było: "Uczcijmy lokalną żywność. Zachowajmy zagrożone produkty". W ten grudniowy dzień "Miody Bartkowiaka" również uczestniczyły w obchodach Terra Madre Day wraz z wielkopolskim oddziałem Slowfood, do którego należymy. Atmosfera była rodzinna i pełna humoru, zapachy tradycyjnych potraw po prostu obezwładniające, a życzenia które sobie składaliśmy mamy nadzieję, że spełnią się. Dziękuję za wspólnie spędzone chwile!

Kalendarz "Miody Bartkowiaka" na 2015 rok!

Opracowaliśmy kalendarz naszego gospodarstwa. Kolorowy, w formacie A4, na grubym papierze kredowym. Ma 7 kart obustronnie zadrukowanych. Piękną okładkę oraz kilka słów o naszej pasiece. Będzie go można nabyć na naszym stoisku w Galerii Handlowej Malta w Poznaniu, już niedługo bo od czwartku do piątku (19-22 grudnia br.). Serdecznie zapraszamy!

Śniadanie Recyklingowe na Placu Wolności w Poznaniu

Projekt Zieleniak zaprosił nas do współpracy w tworzeniu Zielonego Śniadania na Placu Wolności 14 lipca 2013r.. Była to impreza, która odbywała się pod patronatem Festiwalu Malta pod hasłem Śniadanie Recyklingowe. Na naszym stoisku 'Dzika Kuchnia' mogliście odnaleźć zupełnie unikalne potrawy z kwiatów, dzikich roślin, miodu (świeżo wybrany miód z naszej pasieki) oraz napić się wyjątkowych napojów jak herbata lawendowa czy lemoniada imbirowo-miętowa z miodem.

Subskrybuj RSS - spotkania i imprezy
Subskrybuj RSS - spotkania i imprezy
To prevent automated spam submissions leave this field empty.